Gebruikerstraining NEN 3140 Apparatentesters - Sonel PAT-85/815/820
Agenda: 16 maart 2021
Als u een Sonel PAT-85, 815 of 820 (NEN 3140 Apparatentester) heeft aangeschaft, dan wilt u natuurlijk ook graag weten hoe u dit instrument in uw situatie zo optimaal mogelijk kunt benutten.
Tijdens deze ca. 4 uur durende gebruikerstraining laten we daarom zien, hoe u in uw situatie de NEN 3140 Apparatentester het beste kunt instellen en gaan we in op de interpretatie van de meetgegevens. Voor een duidelijke instructie is het van belang dat u uw instrument meeneemt naar de gebruikerstraining.
Wilt u een gebruikerstraining volgen voor een ander type apparatentester, van bijv. de Sonel-86/805/806/810-serie, Kyoritsu of GMC, dan is dit uiteraard ook mogelijk. Neem dan contact met ons op via het formulier rechts op deze pagina of bel naar +31 (0)184 642 343.
U wordt getraind in een kleine groep deelnemers die beschikken over hetzelfde type apparatentester, waardoor er volop aandacht is voor uw persoonlijke meetvraagstukken.
De kosten bedragen € 215,00 per persoon (excl. BTW). Na deelname ontvangt u een deelnamecertificaat.
Agenda
Gebruikerstraining NEN 3140 Apparatentesters - Sonel PAT-85/815/820
ochtend | middag | |
---|---|---|
16 maart 2021 | x |
Inschrijven Gebruikerstraining NEN 3140 Apparatentesters - Sonel PAT-85/815/820
Vermeld s.v.p. bij uw inschrijving voor welk type NEN 3140 Apparatentester u getraind wilt worden.
Na inschrijving krijgt u van ons een orderbevestiging.
Mocht bovenstaande data u niet schikken, neem dan contact met ons op.
Voor het volgen van een NEN 3140 cursus verwijzen wij u graag naar onze basiscursus Keuring elektrische apparatuur of Cursus Keuring elektrische apparatuur voor gevorderden.