Fluke Networks CFP2-100-Q INT

Catalogusnummer:CFP2-100-Q INT
Omschrijving:CertiFiber Pro QUAD OLTS
Prijs excl. BTW:€ 12.587,00
Prijs incl. 21% BTW:€ 15.230,27
Categorie:FN.N220
Levertijd:Ophalen realtime voorraadinformatieOphalen realtime voorraad ...

Omschrijving

Complete set voor het certificeren van MultiMode+SingleMode Glasvezel op Tier 1 (OLTS).

De CertiFiber -serie is in talloze uitvoeringen beschikbaar. Daarnaast zijn er vaak aanvullende accessoires noodzakelijk, zoals extra uitwisselbare connectoren en TRC's (Test Reference Cords). U kunt contact met ons opnemen om dit goed in kaart te brengen of desgewenst een demonstratie op locatie te ontvangen.

Tags: CFP2-100-Q INT,EAN-GTIN 0754082144854,Fluke Networks 4955797
Fluke_Networks_PAP.jpg
FN_CFP_100.jpgFN_CFP_100.jpg