Fluke Networks DTX-SFM2

Catalogusnummer:DTX-SFM2
Omschrijving:DTX SingleMode Fiber Modules
Prijs:vervallen
Levertijd:Ophalen realtime voorraadinformatieOphalen realtime voorraad ...

Omschrijving

In het kort

Dit is een set van twee fibermodulen voor het testen van SingleMode glasvezel.

Karakteristieken

  • Gecombineerde 1310nm en 1550nm laser-bron in èèn uitgang
  • 850/1300/1310/1550nm spanningsmeter
  • Geïntegreerde VFL

Wat zit er in de doos

Fibermodulen (2), SC-SC testkabels en adapters
Tags: DTX-SFM2,dtx-singlemode fiber modules,dtx-sfm,testen glasvezel,EAN-GTIN 0754082041818,Fluke Networks 2544560
Fluke_Networks_PAP.jpg
FN_DTX_SFM2.jpgFN_DTX_SFM2.jpg

Datasheets: