Fluke Networks DSP-4000PL

Catalogusnummer:DSP-4000PL
Omschrijving:DSP-4000 INTL
Prijs:vervallen
Levertijd:bel of mail

Omschrijving

De DSP-4000, is speciaal ontwikkeld voor kabelinstallateurs en netwerkeigenaars die highspeed koper- en glasvezelkabels moeten certificeren volgens de internationale normen. Voor het certificeren van bekabeling, nieuw of na uitbreiding, verplaatsing of wijziging, en voor foutzoeken is de DSP-4000 het ideale gereedschap. Overtreft Cat 5/klasse D, Cat 5 E/nieuwe klasse D en Cat 6/klasse E standaarden. Hij voert alle testen uit die in de standaarden worden gespecificeerd, inclusief Near-End en Equal Level Far-End Crosstalk (NEXT en ELFEXT), Power Sum NEXT, Power Sum ELFEXT, verzwakking, ACR (Attenuation-to-Crosstalk Ratio), looptijd, retourverlies en delay skew.

Effectieve diagnoses voor opsporen van defecten

De effectieve diagnoses van de DSP-4000 - exclusief voor Fluke - identificeren en lokaliseren onderbrekingen, kort-sluitingen en link-afwijkingen. De gepatenteerde, tweeweg Time Domain Crosstalk (TDX) Analyzer lokaliseert nauwkeurig overspraakproblemen. Na het indrukken van de FAULT INFO toets identificeert de DSP-4000 automatisch kabelfouten en toont de juiste plaats.

Wat zit er in de doos

CableAnalyzer DSP-4000 CableAnalyzer, DSP-4000 Smart Remote, DSP-LINK Software, zachte draagtas, handleiding, display box, beknopte gids, spraaksets (2), AC-adapter/chargers (2), draagriemen (2), Cat 5E Basic Link Adapters (2), Cat 5E Channel Adapter, Cat 5E Channel/Traffic Adapter, coax patch-snoer (BNC), RJ-45/RJ-45 kalibratie-kabel, seriële RS-232 kabel, RJ-45/ BNC adapterkabel.

Optioneel:

  • DSP-FTA410S
    Fiber Test Option Set Glasvezel-adapters (2), handleiding, SC/ST-patchsnoeren (4), ST/ST-adapters (2)
  • DSP-FTK
    Fiber Optic Test Kit Optical Power Meter Accessory (DPS-FOM), een gecombineerde 850/1300 nm Fiber Optic Source, patchsnoeren, ST/ST-adapter, harde draagkoffer
  • LS-1310/1550
    Laserbron 1310/1550 nm laserbron, patchsnoeren, ST/ST-adapter en harde draagkoffer
Tags: DSP-4000PL,DSP-4000,dsp4000,kabelanalyzer
Fluke_Networks_PAP.jpg
dsp4000.gifdsp4000.gif