Fluke I17XX-FLEX1500 12 inch iFlex 1500A stroomtang tbv Fluke 173x series
Artikelnummer 30531660
Leverbaar
Levertijd: 2–4 weken (indicatie)
Meer weten? Lees alles over onze leveringstijden.
258,- 312,18 incl. BTW
  • Importeur en distributeur
  • Eigen kalibratie & servicecenter
  • Voor 14:30 uur besteld, dezelfde werkdag verstuurd
  • Snelle levering in NL, BE & DE
Productomschrijving
De Fluke 17XX 12 inch iFlex flexibele stroomtangen meten tot 1500 A AC en bieden tegelijkertijd ultieme flexibiliteit tijdens het meten. De iFlex-stroomtangen worden direct op de 173X Energy of Power Logger aangesloten en geven stroommeetwaarden weer zonder foutgevoelige schaalfactoren. Door het 1,80 m (6 ft) lange snoer kan de Energie Logger van het meetpunt worden verwijderd, wat het aflezen van het display vereenvoudigt.
De iFlex-kabels voor de Fluke 17XX zijn verkrijgbaar in 12, 24 en 36 inch.