• Importeur en distributeur
  • Eigen kalibratie & servicecenter
  • Voor 14:30 uur besteld, dezelfde werkdag verstuurd
  • Gratis verzending vanaf €100 voor online bestellingen
In verband met Bevrijdingsdag zijn wij op 5 mei gesloten. Hierdoor kunnen zendingen rond deze datum wat vertraging oplopen. We doen er alles aan om bestellingen zo snel mogelijk te verwerken.

Twee nieuwe FLIR-modellen: slimme keuzes voor technische inspecties

15-04-2025

Vanaf vandaag voegen wij twee nieuwe producten toe aan het FLIR-assortiment: de FLIR Si1-LD akoestische camera en de vernieuwde TG268 en TG298 warmtebeeldcamera’s. Als kennispartner helpen wij je graag bij het maken van de juiste keuze én bij het toepassen van deze camera's in de praktijk.

FLIR Si1-LD: geluid zichtbaar maken

De FLIR Si1-LD is ontwikkeld voor het opsporen van perslucht- en vacuümlekken in industriële omgevingen. De camera maakt gebruik van een matrix van 96 microfoons om geluidsgolven om te zetten in een visueel beeld, ook op locaties met veel omgevingsgeluid. Zo lokaliseer je lekkages snel, met een indicatie van het bijbehorende verlies in lucht en geld.

Belangrijke kenmerken van de nieuwe FLIR Si1-LD:

  • Detecteert lekken tot 130 meter afstand
  • Realtime weergave van lekverlies in liters per minuut én geschatte kosten
  • Ingebouwde 12 MP visuele camera met 8x zoom en LED-lamp
  • Cloudrapportage via FLIR Acoustic Viewer en offline via FLIR Thermal Studio
  • Licht, robuust en met één hand te bedienen

De FLIR Si1-LD is bij uitstek geschikt voor inspectierondes in fabrieken, productieomgevingen en technische installaties. Met de automatische lekanalyse wordt snel duidelijk waar onderhoud nodig is én wat het kan opleveren.


FLIR TG268 & TG298: compacte thermische camera’s voor dagelijks gebruik

De TG268 en TG298 vervangen de eerdere TG267, TG275 en TG297. Beide modellen zijn ontworpen voor gebruikers die regelmatig temperaturen meten tijdens installaties, onderhoud of inspecties.

De TG268 meet temperaturen tot 400 °C en is voorzien van een Type K-contactingang. De TG298 gaat tot 1080 °C en is daarmee geschikt voor toepassingen waarbij hogere temperaturen worden verwacht, zoals ovens of industriële processen. Beide modellen maken gebruik van FLIR’s MSX®-technologie om thermische beelden te combineren met visuele details. Hierdoor is de meting duidelijker te interpreteren.

Belangrijkste functies:

  • Super resolution-upscaling van 160 × 120 naar 320 × 240
  • Heldere 2,4” LCD-display met kleurpaletten
  • Logging, alarm en tijdsregistratie op de camera zelf
  • Koppeling met de FLIR METERLiNK app voor rapportage en opslag
  • Robuuste IP54-behuizing en 2 meter valbestendigheid

Deze thermische camera’s zijn gebouwd voor dagelijks gebruik en snel inzicht. Perfect voor werkzaamheden in de elektrotechniek, installatietechniek of productie.

Advies nodig?

Jan helpt je graag bij de keuze voor het juiste instrument.

Jan van Oeffelen
Twee nieuwe FLIR-modellen: slimme keuzes voor technische inspecties

Advies nodig?

Jan helpt je graag bij de keuze voor het juiste instrument.

Jan van Oeffelen