Productomschrijving
De Sonel PAT-95 is een zeer gebruiksvriendelijke NEN 3140 Apparatentester die geschikt is voor controlemetingen van elektrische apparaten met een intuïtief menu, dat middels een duidelijk kleuren touchscreen te bedienen is. Met de geïntegreerde accu kunt u de meter configureren en uitlezen. Zo ook diverse testen uitvoeren zonder de PAT eerst op het netspanning aan te sluiten. Tevens kunt u met de PAT Analysis software testen en autotesten zelf samenstellen, zodat de meter zich volledig aan uw situatie aanpast.
Bovendien ondersteunt de PAT-95 apparatentester het werken met een (optionele) QR-code scanner en labelprinter .Ook kan er een (optionele) stroomtang op de meter worden aangesloten om lekstromen of het verbruik van de aangesloten apparatuur te meten.
De meter is te gebruiken met het Sonel MeasureEffect™-platform, waarvoor bij Sonel een abonnement kan worden afgesloten. Het is een uitgebreid systeem dat u in staat stelt metingen uit te voeren en gegevens op te slaan en te beheren.
Kenmerken:
- Beschermingsweerstandtest met 200mA, 10A of 25A
- Isolatieweerstandtest met 100V, 250V, 500V of 1000V
- Aardlekschakelaartest
- PRCD-schakelaartest
- Vervangende lekstroomtest
- Lekstroomtest
- Aanraakstroomtest
- Vermogensmeting
- Stroommeting 195,,,265 V
- IEC snoertest
- Visuele test
- Meet netspanning en frequentie
- Mogelijkheid om autotesten samen te stellen (via software)
- Kleuren touchscreen 5 inch
- Printer- en QR-code scanner
- Communicatie via USB en wifi
- IP40
- Geïntegreerde helpfunctie
- Veiligheidsspecificatie CAT II 300V volgens EN 61010-1 EN IEC 61557
In de doos:
- Sonel WMNLPAT95 Apparatentester
- USB Kabel (WAPRZUSB)
- Voedingskabel (WAPRZZAS1)
- Test kabel 1,8 m; SP-4 plug, oranje (WAPRZ1X8ORKS)
- Zekering 16A, 250 VAC, 5 x 20 mm (WAPOZB16PAT)
- Draagtas L11 (WAFUTL11)
- Shuko/IEC adapter voor verlengsnoertest (WAADAPATIEC2)
- Kelvin meetsnoer (WAPRZ1X5DZBB)
- Kelvin meetpen (WASONSPGB1)
- Set Keuringstickers
- Keurmeester kniptang